Skrin barockstil 1800-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
SKRIN, 1800-talets slut, barockstil, sköldpaddsimitation, inredning med fackhöjd ca 14, 19x12 cm, medföljer handskrivna äldre lappar med gåvorim, mynt, minnesplaketter, prisplaketter, delvis silver
Smärre slitage, nyckel saknas, en dragknopp ersatt med skruv
254159
2014-06-29