Brevettato herrbetjänter

Brevettato herrbetjänter
Brevettato herrbetjänter
Brevettato herrbetjänter
Brevettato herrbetjänter
Brevettato herrbetjänter
Brevettato herrbetjänter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNTER, 2 st, Italien, "Brevettato", en med hjultrissor, höjd 99-106 cm

Slitage och skador, 1 saknar hjultrissor

254169

2014-06-29