Serveringsvagn 1900-tal
2014-06-29
254185
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, avtagbara brickor i rökfärgat glas, genombruten dekor, höjd 72 cm
Slitage