Serveringsvagn 1900-tal

Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, avtagbara brickor i rökfärgat glas, genombruten dekor, höjd 72 cm

Slitage

254185

2014-06-29