Byrå i teak
2014-06-30
254207
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, teak, 6 lådor, höjd 100, 88x41 cm, nyckel finns
Ytskador, smärre spricka