Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1960-tal, teak, 6 lådor, höjd 100, 88x41 cm, nyckel finns
Ytskador, smärre spricka
254207
2014-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här