Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, ca 1960-tal, Danmark, jakarandafanér, invändigt med hyllplan och lådor, samt del med spegelvägg och hyllplan i glas, etikettmärkt Bröderna Larsens Möbelfabrik, höjd ca 114, 181x42 cm

Slitage, ovansida med fanérlagning, solblekt

254212

2014-06-30