Jean-Luc Poivret

Jean-Luc Poivret
Jean-Luc Poivret
Jean-Luc Poivret
Jean-Luc Poivret

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POIVRET, Jean-Luc (född 1950): "Etang", signerad och daterad Il Poivret 83 a tergo, olja på pannå, 56x78 cm
PROVENIENS: Galleri Ressle, Stockholm

Tryckmärken i kanter

254230

2014-06-30