Chiffonjé 1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CHIFFONJÉ dekor med hopplister, 1800-tal, fanerad med mahogny, skulpterad korintiska kapitäl, höjd 155, 123x58 cm, nycklar samt lösa dekordelar finns att hämta i Utlämningen
Zustandsbeschreibung
Skador, torrsprickor, dekordelar saknas
254235
2014-06-30