Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CHIFFONJÉ dekor med hopplister, 1800-tal, fanerad med mahogny, skulpterad korintiska kapitäl, höjd 155, 123x58 cm, nycklar samt lösa dekordelar finns att hämta i Utlämningen

Zustandsbeschreibung

Skador, torrsprickor, dekordelar saknas

254235

2014-06-30