Enoch Ringnér olja på pannå
2014-06-30
254240
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Landskapsbild med röda stugor, signerad och daterad E Ringnér 1919, olja på pannå, 26x48cm