Enoch Ringnér olja på pannå

Enoch Ringnér olja på pannå
Enoch Ringnér olja på pannå
Enoch Ringnér olja på pannå
Enoch Ringnér olja på pannå
Enoch Ringnér olja på pannå
Enoch Ringnér olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Landskapsbild med röda stugor, signerad och daterad E Ringnér 1919, olja på pannå, 26x48cm

254240

2014-06-30