Enoch Ringnér olja apå duka

Enoch Ringnér olja apå duka
Enoch Ringnér olja apå duka
Enoch Ringnér olja apå duka
Enoch Ringnér olja apå duka
Enoch Ringnér olja apå duka
Enoch Ringnér olja apå duka

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): "Skolstugan", signerad E Ringnér, olja på duk, 39x63 cm

254243

2014-06-30