Enoch Ringnér olja på pannå
2014-06-30
254244
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RINGNÉR, Enoch (1870-1967): "Ungtallar", signerad E Ringnér, olja på pannå, 34x51 cm