Enoch Ringér olja på pannå

Enoch Ringér olja på pannå
Enoch Ringér olja på pannå
Enoch Ringér olja på pannå
Enoch Ringér olja på pannå
Enoch Ringér olja på pannå
Enoch Ringér olja på pannå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): "Trädet", signerad E Ringnér, olja på pannå, 47x36 cm

254250

2014-06-30