Elis Rydberg färglitografier

Elis Rydberg färglitografier
Elis Rydberg färglitografier
Elis Rydberg färglitografier
Elis Rydberg färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYBERG, Elis (född 1919): (2) Stortorget, resp, Skärgårdsbåtar, signerade Elis Ryberg, HC, färglitografier, 52x63 cm vardera

254305

2014-06-30