Albert Johansson litografier

Albert Johansson litografier
Albert Johansson litografier
Albert Johansson litografier
Albert Johansson litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): (5) Komposition, signerade Albert Johansson -76, färglitografi, bladstorlek 46x58 cm vardera

1 saknar signatur, hanteringsveck, slitage, samtliga oramade

254309

2014-06-30