Silverbägare och fat
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄGARE, 3 st, silver, bl a Sörlings konsthantverk, Stockholm 1970, SUPKOPPAR, 3 st, TUMLARE, 1 par, SERVETTRINGAR, 2 st, NÅLFAT, SKÅL, FLASKA, montage i silver, skärslipad dekor, total vikt ca 570 g
Slitage, smärre bucklor, gravyrer
254310
2014-06-30