Silverbägare och fat

Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat
Silverbägare och fat

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, 3 st, silver, bl a Sörlings konsthantverk, Stockholm 1970, SUPKOPPAR, 3 st, TUMLARE, 1 par, SERVETTRINGAR, 2 st, NÅLFAT, SKÅL, FLASKA, montage i silver, skärslipad dekor, total vikt ca 570 g

Slitage, smärre bucklor, gravyrer

254310

2014-06-30