Fartygsmodell i diorama

Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FARTYGSMODELL, i diorama, 1800-talets senare del, svenskt krigsfartyg, bemålad, 65x86 cm

Slitage

254311

2014-06-30