Karusellbord England

Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARUSELLBORD, 1800-tal, England, mahognyfaner, skinnkädd skiva, höjd 65, diameter 113 cm
Proveniens: Villa Listonhill, Djurgården

Avkortat, 1 löst lås, 2 nycklar samt avsågad del av pelaren finns att avhämtas på utlämningen, fanerskador, skadad tallrik från Gustavsberg med motiv från Villa Listonhill medföljer

254312

2014-07-01