Salvador Dali färgetsning
2014-06-30
254323
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Dionysos, signerad Dali, CIX/CCCL, färgetsning, 42x50 cm