Walter Weis objekt

Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt
Walter Weis objekt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEIS, Walter (1934-2012): Väggskulptur, bemålad, monogramsignerad och daterad WW -99, 39x103 cm

repor, skador

254347

2014-07-01