Besticksdelar modell Rosett

Besticksdelar modell Rosett
Besticksdelar modell Rosett
Besticksdelar modell Rosett
Besticksdelar modell Rosett
Besticksdelar modell Rosett
Besticksdelar modell Rosett

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, 5 dlr, silver, modell Rosett, längd ca 21 cm, total vikt ca 260 g

Slitage, lagning

254352

2014-07-01