Ingegerd Torhamn olja
2014-06-28
254359
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition mot grönt, signerad it, olja på pannå, 55x55 cm
Smärre färgbortfall