Etsning England 1800-tal

Etsning England 1800-tal
Etsning England 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETSNING, 1800-tal, England, "Gravesend", E. Fisher 1828, ca 40x56 cm

Fläckar, bristning,

254361

2014-07-01