Niklas Hagelberg oljemålning

Niklas Hagelberg oljemålning
Niklas Hagelberg oljemålning
Niklas Hagelberg oljemålning
Niklas Hagelberg oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HAGELBERG, Niklas (1767-1818): Porträtt av flickebarn, signerad och daterad N. Hagelberg pinx 1799, olja på duk, ca 60x48 cm
PROVENIENS: Skattmansö Herrgård, Västmanland

Krackeleringar, mindre färgbortfall

254368

2014-07-01