Sigill 18 k guld Stockholm 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGILL, 18 k guld, karneol, Michaelsson & Benedicks, Stockholm 1809, höjd 3,5 cm, total vikt ca 9,3 g

Bucklor

254370

2014-07-02