Skåp med skrivklaff

Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff
Skåp med skrivklaff

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, rokokostil. 1900-tal, 2-delat, mässingsbeslag, inredning bakom skrivklaff, höjd 200, 106x52 cm, nycklar finns

Smärre ytskador

254409

2014-07-01