Tallrikar Kina 1800-tal blåvita

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 8 st., lika, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm

Mindre nagg

254412

2014-07-01