Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, barock, 1700-tal, på senare benställning, ek med järnbeslag, hjärtformade hörnbeslag, total höjd 73, 46x46 cm

Lås saknas, sprickor, slitage

254424

2014-07-01