Oljemålning med barnporträtt

Oljemålning med barnporträtt
Oljemålning med barnporträtt
Oljemålning med barnporträtt
Oljemålning med barnporträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av barn med hund, olja på duk, höjd 62x50 cm

Duklagning

254431

2014-07-01