Harald Sonesson illustration Mumin
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SONESSON, Harald (född 1942): Muminmamman och hunden Lipton, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 18x27 cm, oramad
Kuntoraportti
254449
Päivämäärä:
2014-07-05