Vitrinskåp Louis XVI
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, bemålat, baksida med spegel, bakomliggande hyllplan i glas, inglasade runda sidostycken, delvis förgylld dekor av blommor, runda kannelerade ben, höjd 170, 128x40 cm
Slitage, skador i spegel
254510
2014-07-02