Vitrinskåp Louis XVI

Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI
Vitrinskåp Louis XVI

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, bemålat, baksida med spegel, bakomliggande hyllplan i glas, inglasade runda sidostycken, delvis förgylld dekor av blommor, runda kannelerade ben, höjd 170, 128x40 cm

Slitage, skador i spegel

254510

2014-07-02