Oljemålningar 1800-tal andfåglar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Andfåglar, olja på pannå, 23x32 cm

Retuscherade, en med pannåspricka

254529

2014-07-02