Ernfried Wahlqvist Skurusundet
2014-07-02
254532
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Motiv från Skurusundet, monogramsignerad och daterad EW 1883, olja på duk, 65x95 cm
Mindre ytslitage