Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Motiv från Skurusundet, monogramsignerad och daterad EW 1883, olja på duk, 65x95 cm
Mindre ytslitage
254532
2014-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här