Ernfried Wahlqvist Skurusundet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Motiv från Skurusundet, monogramsignerad och daterad EW 1883, olja på duk, 65x95 cm

Mindre ytslitage

254532

2014-07-02