Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sandhamn, signerad och daterad Oskar Bergman Sandhamn1928, akvarell, 36x51 cm

254541

2014-07-02