Bengt Tandberg oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TANDBERG, Bengt (1874-1948): Motiv från Långa gatan (intill Gröna Lund) Djurgården, signerad och daterad Bengt Tandberg 17, olja på duk, 36x53 cm
Kuntoraportti
254550
Päivämäärä:
2014-07-02