Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TANDBERG, Bengt (1874-1948): Motiv från Långa gatan (intill Gröna Lund) Djurgården, signerad och daterad Bengt Tandberg 17, olja på duk, 36x53 cm

Kuntoraportti

254550

Päivämäärä:

2014-07-02