Stol gustavianskt lindomearbete

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, gustavianskt lindomearbete, 1800-tal, bemålad och träskuren dekor

Slitage, skador

254579

2014-07-02