Bordslampa Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, porslin, 1900-tal, Carl Harry Stålhane för Rörstrand, monogramsignerad CHS, dekor av blomster, totalhöjd ca 41 cm

Slitage

254585

2014-07-02