Matservis Pynta Stig Lindberg Gustavsberg
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSERVIS, 24 dlr, porslin, Gustavsberg, Stig Lindberg, "Pynta", bestående av: 5 tallrikar, 10 djupa tallrikar, skålar 2 par, smörask med lock, 3 mindre skålar, uppläggningsfat
Smörask med krackelyr i locket, bruksslitage
254615
2014-07-02