Matta reliefflossa

Matta reliefflossa
Matta reliefflossa
Matta reliefflossa
Matta reliefflossa

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, 1930/40-tal, reliefflossa, ca 296x185 cm

Slitage

254626

2014-07-03