Matta reliefflossa

Matta reliefflossa
Matta reliefflossa
Matta reliefflossa
Matta reliefflossa

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATTA, 1940/50-tal, reliefflossa, ca 230x150 cm

Slitage

254629

2014-07-03