Piaget herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARMBANDSUR, 18 k guld, Piaget, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, svart urtalva, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), boett nr: 10819, caliber 320, diameter 34 mm
Bakboett med gravyr, ej funktionstestad, glas med repor
254633
2014-07-04