Piaget herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, Piaget, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, svart urtalva, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), boett nr: 10819, caliber 320, diameter 34 mm

Bakboett med gravyr, ej funktionstestad, glas med repor

254633

2014-07-04