Skrivmaskiner för blindskrift Picht

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVMASKINER, 2 st, för blindskrift, 1900-talets början, Picht, vardera i träschatull

Brulsslitage. Funktion ej testad.

254635

2014-07-03