Urnor 1 par i porslin

Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin
Urnor 1 par i porslin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

URNOR med hänklar, 1 par, porslin, omkring 1900, wien, Österrike, förgylld dekor, höjd ca 30 cm

Förgyllning med slitage

254644

2014-07-02