Förgylld väggspegel i rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, omkring 1900-talets mitt, förgylld dekor av rocailler, blommor, baksidan märkt med Åke Österlunds förgylleri, höjd ca 111 cm

Slitage

254652

2014-07-03