Barstolar Ronan & Erwan Boouroullec

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSTOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft,"Striped Poltronica", Magis, design Ronan & Erwan Boouroullec, blålackerad stomme, sitsar i blå plastband, höjd ca 78 cm

Bruksslitage, ytskador

254653

2014-07-03