Stolar Ronan & Erwan Boouroullec
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2+1 st, 1900-talets andra hälft, "Striped Scabello", Magis, design Ronan & Erwan Boouroullec, blå och svartlackerad stomme, blå och svarta plastband, sitthöjd ca 36 cm
bruksslitage ytskador,
254654
2014-07-03