Oljemålning Fiskebåtar Axel Olson

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): "Fiskebåtar", signerad Axel Olson, olja på pannå, 24x35 cm

254656

2014-07-03