Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6+2 st, 1900-talets andra hälft, Siam, Italien, stålrör samt plastband, sitthöjd ca 46 cm

Skador, omfattande lackbortfall

254663

2014-07-04