Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, Sverige, s ka Aledalare, fyrpipig, numrerad 89, handvriden, total längd ca 17,5 cm

Smärre slitage, smärre spår av tidigare korrosion

254675

2014-10-02