Marieberg cremekoppar fat 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPPAR, 1 par, FAT, Marieberg, porslin respektive fajans, höjd koppar ca 9,5, diameter fat ca 29,5 cm

Fatet med lagningar, en kopp saknar öra samt båda med lagningar

254682

2014-07-03